دانلود نرم افزار مدیریت فروشگاه درب های ساختمانی و ضد سرقت"/>
حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

دانلود نرم افزار مدیریت فروشگاه درب های ساختمانی و ضد سرقت

در این مطلب از سایت ، یک نرم افزار کاملا اختصاصی رو برای دارندگان فروشگاه های درب های ساختمانی و ضد سرقت آماده کردیم که با استفاده از آن میتوانید کلیه سفارش ها ، پرداختی ها و مشتریان را مدیریت کنید. این نرم افزار به زبان فارسی طراحی شده و رابط کاربری زیبایی دارید و در عین حال کار کردن با آن بسیار ساده است.

 

 

یکی از چالش های فروشگاه های درب های ساختمانی و ضد سرقت موضوع مدیریت سفارش ها است ، موضوعاتی از قبیل مدیریت انواع درب های ساختمانی ، انواع درب های ضد سرقت ، خصوصیات این نوع درب ها از جمله یک طرف برجسته ، دو طرف برجسته ، CNC ، ضد آب ، طرح دار ، لیزری و … و موضوعاتی دیگر از قبیل انواع دستگیره ، انواع روکش درب ، لبه درب ، سیلندر مغزی ، محل نصب و… است که با استفاده از این نرم افزار زیبا میتوانید ، انواع محصولات با درج انواع ویژگی ها و قیمت ها به راحتی سفارش ها را ثبت کنید و قیمت توسط چند کلیک به راحتی محاسبه می شود و در نهایت فاکتور در خروجی آماده می شود.

 

 

از ویژگی های دیگر این برنامه مدیریت مشتریان و مدیریت پرداخت های مشتریان است. ممکن است یک خریدار در ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت کند و مابقی را در چند قسط دیگر در زمان ها دیگر پرداخت کند که این نرم افزار بصورت تفکیک شده پرداختی های مشتریان را نمایش میدهد و وضعیت بدهکاران ، بستانکار و تسویه حساب های کامل را نشان میدهد.

 

 

از آنجا که سفارش درب های ساختمانی برای کارخانه ارسال می شود. این نرم افزار قابلیت مدیریت سفارش های ارسال شده به کارخانه و بازگشتی را دارد و این امکانات کار برای شما بسیار راحت خواهد کرد.

 

 

از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 – زبان فارسی ، رابط کاربری بسیار ساده و روان
– مدیریت گالری تصاویر انواع درب ها ، با امکان تغییر رنگ درب ها بصورت انتزاعی
– محاسبه سود اقساط در صورت فروش اقساطی با جدیدترین فرمول محاسباتی بانک ها
– امکانات ماشین حساب ، تغییر گرافیک و ظاهر برنامه
– تنظیمات سربرگ فاکتور ، لوگو فروشگاه و کانال فروشگاه در شبکه های اجتماعی (جهت چاپ در فاکتور)
– امکان تهیه نسخه پشتیبان از آخرین اجرای برنامه
– قابلیت نصب در کلیه رایانه ها با هر نوع سخت افزاری
– بانک اطلاعاتی مبتنی بر فایل بدون نیاز به نصب هیچگونه بانک اطلاعاتی جداگانه
– طراحی شده بر پایه کتابخانه دات نت فریم ورک ۴
– و …

 

نمونه فاکتور چاپ شده نرم افزار را در تصویر فوق می توانید مشاهده کنید. امکان ویرایش موارد ثابت در فاکتور از قبیل ، نام فروشگاه ، آدرس کانال فروشگاه در شبکه های اجتماعی ، لوگو فروشگاه ، شماره حساب و شبای بانک صاحب فروشگاه ، آدرس و شماره تلفن نیز وجود دارد.

 

 

راهنمای نصب و استفاده از برنامه :

قبل از نصب برنامه لازم است نرم افزار .NET Freamework ترجیحا جدیدترین نسخه روی رایانه شما نصب باشد. لینک دانلود نرم افزار پایین همین مطلب درج شده است. لازم است نرم افزار بصورت Administrtor اجرا شود لذا بعد از نصب برنامه برای اجرای روی آیکون آن کلیک راست نموده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید. در صورتی که اینکار را انجام ندهید ممکن است در حین اجرای برنامه با پیغام خطا مواجه شوید.

 

 

حجم فایل : ۲۱ مگابایت
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
کرمانشاه ، پاوه ، خیابان امام محمدغزالی ، روبروی اداره پست
دریافت پیامک : 6600083317 - دفتر 46124951
info@coffee-net.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X